Kalendář akcí Kraje Vysočina
  
  Přihlášení
 
Zpět

Vstupní vzdělávání - Komunikace a management

Název:Vstupní vzdělávání - Komunikace a management
Odkaz na událost:https://kalendar.kr-vysocina.cz/kalendar/detail/51449
Zkratka události:VV
Místo události:B - 3.16
Obec události:
Okres události:
Popis:Úvod do teorie komunikace Anotace obsahu: výklad pojmu komunikace, formy komunikace, nástroje komunikace, nácvik technik efektivní komunikace, zejména verbální.
Kritické komunikační situace Anotace obsahu: předcházení kritických komunikačních situací při jednání, způsob řešení kritické komunikační situace, rozvoj komunikačních dovedností, asertivní komunikační styl a dovednosti.
Komunikace s veřejností a zástupci médií Anotace: zásady a nástroje pro vnější komunikaci veřejné správy, základní pravidla komunikace a spolupráce úředníků s novináři včetně praktických doporučení.
Jednání s klientem
a profesionální telefonování Anotace obsahu: rozbor možných problematických situací při jednání s klientem, ať už z očí do očí, či po telefonu.
Teorie efektivní prezentace Anotace obsahu: úvod do prezentace, plánování prezentace, klíčové doby prezentace, využití vizuálních pomůcek při prezentaci.
Základy managementu ve veřejné správě Anotace obsahu: vysvětlení základních pojmů, metody manažerské práce, role manažera, specifika řízení ve veřejné správě, vývoj týmu a situační vedení.
Strategické řízení ve veřejné správě Anotace obsahu: vysvětlení základních pojmů, strategické řízení v podmínkách krajského úřadu (vznik, vize, strategické cíle úřadu, technická podpora), kvalita ve veřejné správě + v podmínkách krajského úřadu Kraje Vysočina.
Klíčová slova:Vstupní
Kontaktní osoba:Bc. Denisa Navrátilová, tel. 564 602 418
Zveřejnit na intranetu:Ano

Termín:14.07.2021 Od: 12:00 Do: 14:30

Cílová skupina:Krajský úřad
Obce I.stupně
Obce II. stupně
Obce III. stupně

Druh události:Vzdělávací akce
Vzdělávání

 


Zpět
Filtr událostí
Název události
Cílová skupina
Druh události
Datum konání od
Datum konání do
Přihlašovací jméno:
Heslo:

 
Uživatelská příručka    OpenData - Veřejný kalendář Kraje Vysočina